SHERBIMET

Ofrojme sistemet e kamerave te sigurise me te avansuarat ne treg, brendet me te njohura boterore si Dahua dhe Hikvision. Instalime profesionale dhe mirembajtje e vazhdueshme...

Alarm i thyerjes (kuder vjedhjes), Alarm kunder zjarrit, sigurimi i perimetrit dhe formave tjera te sistemeve te alarmit, te menaxhueshme nga telefoni dhe me garancion nga prodhuesi... Instalimi i rrjetave kompjuterike ne objekte, kabllimi dhe organizimi i sistemve brenda zyreve te punes. Instalime te ndryshme te paisjeve elektronike dhe elektrike shtepiake, sistemeve te ndricimit te brendshem dhe jashtem, klimatizimit etj...

GALERIA

Pune te kryera dhe foto nga puna ne teren

REFERENCA

Disa nga referencat tona

KONTAKT

NA NDIQNI NE

Telefoni +383 49 313 123, +383 44 313 123 (viber/whatsapp)

E-Mail: info@zeroplus-ks.com


NA SHKRUANI E-MAIL

Elements

Text

This is bold and this is strong. This is italic and this is emphasized. This is superscript text and this is subscript text. This is underlined and this is code: for (;;) { ... }. Finally, this is a link.


Heading Level 2

Heading Level 3

Heading Level 4

Heading Level 5
Heading Level 6

Blockquote

Fringilla nisl. Donec accumsan interdum nisi, quis tincidunt felis sagittis eget tempus euismod. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus vestibulum. Blandit adipiscing eu felis iaculis volutpat ac adipiscing accumsan faucibus. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus lorem ipsum dolor sit amet nullam adipiscing eu felis.

Preformatted

i = 0;

while (!deck.isInOrder()) {
  print 'Iteration ' + i;
  deck.shuffle();
  i++;
}

print 'It took ' + i + ' iterations to sort the deck.';

Lists

Unordered

 • Dolor pulvinar etiam.
 • Sagittis adipiscing.
 • Felis enim feugiat.

Alternate

 • Dolor pulvinar etiam.
 • Sagittis adipiscing.
 • Felis enim feugiat.

Ordered

 1. Dolor pulvinar etiam.
 2. Etiam vel felis viverra.
 3. Felis enim feugiat.
 4. Dolor pulvinar etiam.
 5. Etiam vel felis lorem.
 6. Felis enim et feugiat.

Icons

Actions

Table

Default

Name Description Price
Item One Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
Item Two Vis ac commodo adipiscing arcu aliquet. 19.99
Item Three Morbi faucibus arcu accumsan lorem. 29.99
Item Four Vitae integer tempus condimentum. 19.99
Item Five Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
100.00

Alternate

Name Description Price
Item One Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
Item Two Vis ac commodo adipiscing arcu aliquet. 19.99
Item Three Morbi faucibus arcu accumsan lorem. 29.99
Item Four Vitae integer tempus condimentum. 19.99
Item Five Ante turpis integer aliquet porttitor. 29.99
100.00

Buttons

 • Disabled
 • Disabled

Form